Wystaw dokument (wszystkie opcje)

Utworzono: 2023-02-07
Ostatnia aktualizacja: 2023-06-23
Liczba odwiedzin posta: 775

Funkcja 'Wystaw dokument - wszystkie opcje' dostępna jest dla wszystkich użytkowników, którzy korzystają z aplikacji mobilnej Fakturownia.pl. Została dodana, aby umożliwić wystawianie wszystkich rodzajów dokumentów bez konieczności logowania się do Fakturowni za pomocą komputera. 

Korzystając z tej opcji, wystawisz wszystkie rodzaje dokumentów, które nie są jeszcze wspierane przez najnowszą wersję aplikacji.
 
Aktualnie z poziomu aplikacji wystawisz Fakturę VAT, Fakturę Proforma, KP dowód wpłaty, Zamówienie, Paragon oraz Wydatki, KW dowód wypłaty, Fakturę RR.

Ta opcja jest de facto tą samą funkcją, którą było domyślne wystawianie dokumentów w poprzednich wersjach aplikacji, czyli przeniesieniem do responsywnego ekranu wystawiania faktury, który znany jest z wersji desktopowej Fakturowni. 

Prace nad możliwością tworzenia pozostałych dokumentów z poziomu aplikacji cały czas trwają. Do tego czasu, jeżeli będziecie Państwo potrzebowali wystawić za jej pomocą inny typ dokumentu, można do tego użyć przycisku 'Wystaw dokument - wszystkie opcje'. Jest on widoczny na samym dole ekranu głównego, który pojawia się po zalogowaniu do aplikacji.Po kliknięciu w tę funkcję, użytkownik zostanie przeniesiony do przeglądarki mobilnej swojego telefonu. Skorzystanie z tej opcji może wymagać zalogowania się do konta. W pasku URL przeglądarki zobaczysz nazwę konta w Fakturowni, do którego się logujesz. 

UWAGA! Żeby mieć możliwość zapisania faktury, należy w swojej przeglądarce na telefonie być zalogowanym na właściwe konto w systemie Fakturownia. 

Po zalogowaniu zobaczysz formularz utworzenia dokumentu. Po kliknięciu w rubrykę Typ pojawi się lista z której możesz wybrać, jaki dokument chcesz wystawić. 
    
Chcesz mieć dostęp do opcji widocznych tylko w wersjach testowych aplikacji? Zgłoś się jako BETA TESTER za pośrednictwem formularza poniżej. 
 

Jeżeli chcesz dołączyć do testowania aplikacji mobilnej - skorzystaj z formularza poniżej


Więcej o opcji testowania przeczytasz w dedykowanych wpisach: testowanie iOS oraz testowanie Android.


Powrót


Dodaj komentarz