Wystaw dokument (wszystkie opcje)

Utworzono: 2023-02-07
Ostatnia aktualizacja: 2023-03-20
Liczba odwiedzin posta: 328

Funkcja "Wystaw dokument - wszystkie opcje" została dodana w wersji Beta Aplikacji Mobilnej aby umożliwić wystawianie wszystkich rodzajów dokumentów, które nie są jeszcze domyślnie wspierane przez najnowszą wersję aplikacji (aktualnie - Faktura i Faktura proforma).

Ta opcja jest de facto tą samą funkcją czym było domyślne wystawianie dokumentów w poprzednich wersjach aplikacji (czyli przeniesieniem do responsywnego ekranu wystawiania faktury znanego z wersji desktopowej aplikacji).

Planujemy sukcesywnie udostępniać Państwu w wystawianie pozostałych typów dokumentów w przystępnej, mobilnej formie. Do tego czasu - jeżeli będziecie Państwo mieli potrzebę wystawić za pomocą aplikacji mobilnej inny typ dokumentu można do tego użyć przycisku "Wystaw dokument - wszystkie opcje"

Po kliknięciu w tą funkcję użytkownik zostanie przeniesiony do przeglądarki mobilnej swojego telefonu. UWAGA: Żeby mieć możliwość zapisania faktury należy, w swojej przeglądarce na telefonie, być zalogowanym na właściwe konto w systemie fakturownia.
 
 

Jeżeli chcesz dołączyć do testowania aplikacji mobilnej - skorzystaj z formularza poniżejPowrót


Dodaj komentarz