Testowanie na Android

Utworzono: 2023-02-07
Ostatnia aktualizacja: 2023-09-05
Liczba odwiedzin posta: 579

Aplikacja mobilna Fakturownia.pl nieustannie się rozwija. Cały czas pracujemy nad dodawaniem nowych funkcji do jej interfejsu. Zanim jednak trafią one do wersji produkcyjnej, dedykowany zespół sprawdza, czy ich działanie jest prawidłowe i nie generuje żadnych błędów.

Ty również możesz stać się beta testerem aplikacji mobilnej na Android. Jak zgłosić się do testowania opcji dostępnych tylko w wersji beta?

UWAGA! Żeby zostać beta testerem Android, prześlij na adres mobile@fakturownia.pl swój adres e-mail, z którego korzystasz na urządzeniu z Androidem. Możesz zgłosić się również za pomocą dedykowanego formularza.


Po otrzymaniu informacji, że Twój adres mailowy został dodany do bazy beta testerów, kliknij w link podany poniżej. Pozwala on na przyjęcie zaproszenia do testów oraz pobranie wersji beta aplikacji.

Link do testowania najnowszej aplikacji: https://play.google.com/apps/internaltest/4699512778062160409.

Kolejne kroki jakie musisz wykonać, aby móc pobrać wersję testową, przedstawiamy poniżej. 
 

Krok 1 
 

Po kliknięciu linku z zaproszeniem do testowania aplikacji, na wyświetlonym ekranie, kliknij frazę download it on Google Play wskazaną na poniższym zrzucie ekranu.

 


Krok 2 

W kolejnym kroku pobierz wersję testową aplikacji. Po zainstalowaniu jej na swoim urządzeniu, możesz korzystać z opcji, które dostępne są tylko dla użytkowników beta. 

 

opis
 

Jeżeli chcesz dołączyć do testowania aplikacji mobilnej - skorzystaj z formularza poniżej


Zachęcamy również do testowania aplikacji na iOS.


Powrót


Dodaj komentarz