Integracja Fakturowni z Shopify

Utworzono: 2024-05-06
Ostatnia aktualizacja: 2024-05-08
Liczba odwiedzin posta: 264

Prowadzisz sklep internetowy na Shopify? Już teraz możesz automatycznie generować dokumenty sprzedażowe do zamówień. Twórz faktury, paragony i inne dokumenty, a następnie wysyłaj je bezpośrednio do klientów przez e-mail. Przeczytaj ten wpis i zobacz, jakie to proste dzięki integracji Fakturowni z Shopify!

Jak zacząć korzystać z integracji Fakturowni z Shopify?

Obecnie umożliwiamy Klientom Fakturowni dwie opcje integracji z Shopify:

Integracja Shopify z Fakturownią od firmy Make it Easy!

Ta integracja Fakturowni z Shopify jest płatna. Płatność odbywa się bezpośrednio w Shopify.
Aplikację można testować przez 7 dni za darmo. Po okresie próbnym opłata wynosi 14,99 USD (około 60 PLN) miesięcznie za korzystanie z integracji, która umożliwia wystawianie nieograniczonej liczby faktur.

Aby zacząć korzystać z integracji, należy posiadać konto w Fakturowni i sklep na platformie Shopify oraz wykonać kilka prostych kroków, w celu połączenia obydwu systemów. Aplikację należy zainstalować bezpośrednio w Shopify. Dodatkowo, na koncie Fakturowni musi istnieć minimum jeden dział firmy.
 
  1. Zaloguj się do swojego konta Shopify, przejdź do Shopify App Store i kliknij przycisk Zainstaluj
  2. Po zainstalowaniu aplikacji i zaakceptowaniu subskrypcji (masz 7-dniowy darmowy okres próbny, podczas którego nie zostaną naliczone żadne opłaty), zobaczysz następujący ekran. Następnie wprowadź dane logowania, które znajdziesz w swoim koncie Fakturowni.
  3. Po wprowadzeniu danych logowania, kliknij przycisk Zapisz. Jeśli wszystko zostanie wprowadzone poprawnie, integracja zostanie aktywowana! Od teraz dokumenty będą tworzone automatycznie na podstawie wybranych ustawień.

Konfiguracja wtyczki

Bezpośrednio w aplikacji możesz skonfigurować swoje wyzwalacze, czyli ustawienia, na podstawie których będą generowały się dokumenty, a także ich zawartość.  
  1. W pierwszej kolejności możesz zdecydować, jaki typ dokumentu chcesz tworzyć i kiedy ma to nastąpić. Status płatności będzie synchronizowany automatycznie.
  2. W ustawieniach możesz także m.in. wybrać dział, w którym będą tworzyć się dokumenty, ustawić domyślny język dokumentu, ustalić jednostkę, a także włączyć/wyłączyć OSS.

Więcej informacji o ustawieniach.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych opcji, bądź masz jakieś pytania, skontaktuj się bezpośrednio z autorami integracji.


Powrót


Dodaj komentarz