Logowanie dwustopniowe - weryfikacja mailowa

Utworzono: 2018-04-03
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-02
Liczba odwiedzin posta: 416

W celu zabezpieczenia dostępu do systemu, użytkownik może aktywować dwustopniową autentykację dostępu do konta. Po włączeniu opcji, na adres mailowy użytkownika zostanie wysłany kod weryfikacyjny, który należy podać podczas logowania.

W celu włączenia opcji przejdź do edycji profilu i zaznacz opcję podwójnej autentykacji logowania:Po włączeniu opcji, podczas logowania, zostaniesz poproszony o podanie kodu weryfikacyjnego, przesłanego na Twój adres mailowy:Kod odnajdziesz w wiadomości mailowej:Po wprowadzeniu kodu zostaniesz zalogowany do konta w Fakturowni.

Uwaga, opcję weryfikacji logowania za pomocą maila mogą włączyć tylko ci użytkownicy, którzy zweryfikowali swój adres mailowy w systemie.

Jeżeli jeszcze nie zweryfikowałeś swojego adresu mailowego, zweryfikuj go, klikając w opcję weryfikacji adresu mailowego na stronie głównej Twojego konta lub skontaktuj się z nami, prześlemy Ci link weryfikacyjny.

 


Powrót


Komentarze

Avatar sugester medium
Michał
Jakieś powody dlaczego wysłany kod nie jest po prostu klikalny? Logowanie za pomocą "magic link" jest popularnym rozwiązaniem.

2018-06-04 18:11

Zgłoś naruszenie zasad

piotr.wajs
piotr.wajs
Odpowiedź główna   Witam,
z uwagi na specyfikacje danych w naszym systemie i ich bezpieczeństwo zdecydowaliśmy na takiej rozwiązanie, które opisuje powyższy post.
Pozdrawiam,
Piotr

2018-06-05 10:30

Zgłoś naruszenie zasad

Avatar sugester medium
Marcin
Bedzie kiedys integracja z aplikacjami np Authenticator ?

2018-07-01 12:30

Zgłoś naruszenie zasad

piotr.wajs
piotr.wajs
Odpowiedź główna   Witam,
jak na razie nie planujemy rozwijać serwisu w stronę integracji z podanym powyżej programem.
Pozdrawiam,
Piotr

2018-07-02 08:03

Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarz