Integracja z drukarką fiskalną

Utworzono: 2013-11-29
Ostatnia aktualizacja: 2019-01-07
Liczba odwiedzin posta: 13600

Drukarki, które można zintegrować z systemem Fakturownia to modele obsługujące protokół THERMAL (większość drukarek dostępnych w Polsce obsługuje ten protokół). 

UWAGA: z uwagi na to, że drukarki fiskalne są podłączane na różnych systemach operacyjnych i ich różnych wersjach, nasza firma nie świadczy usługi wsparcia/konfiguracji drukarki na komputerach klientów. Tak więc konieczna jest samodzielna (lub z pomocą innej firmy informatycznej)  instalacja i konfiguracja oprogramowanie na Państwa komputerze i przed opłaceniem licencji sprawdzenie czy na Państwa komputerze drukarka fiskalna jest poprawnie skonfigurowana i oprogramowanie działa poprawnie.  

Program testowany był na drukarce Posnet Thermal FV EJ, sterowniki testowane były też na drukarkach:

  • Posnet (Tryb Thermal)
  • Novitus (cała rodzina Delio)
  • Emar Printo 57T (Emar)
  • Emar Printo 57Te (Emar)
  • Duo Pro - (Torell. Emar)
  • TEMPO (Emar)
  • INNOVA DF-1 FV
  • INNOVA PROFIT
 

Formularz zamówienia oprogramowania fiskalnego

UWAGA: plik instalacyjny działa tylko pod systemami Windows. Zalecamy, aby instalację i konfigurację drukarki przeprowadziła osoba lub firma zajmująca się serwisem drukarek fiskalnych (np. firma która dostarczyła Państwu drukarkę, gdyż np. w drukarkach Posnet należy włączyć tryb Thermal). Aby sprawdzić czy Państwa drukarka będzie działała z naszym oprogramowaniem prześlemy darmową wersję testową i jeśli program będzie działał z Państwa drukarką wtedy aktywujemy program i pobieramy roczną opłatę 299 zł.

Jest możliwość wydruku z drukarki fiskalnej również na komputerach MAC posiadających system IOS. Na tym oprogramowaniu należy zainstalować VURTUAL BOX lub inne emulatory z Windowsem i w tak utworzonym środowisku zainstalować moduł do drukarki fiskalnej. 
Oto przykładowe rozwiązania:
  Testowaliśmy taką możliwość na VIRTUAL BOX, rozwiązanie nie jest sprawdzone w każdym przypadku i należy je samodzielnie przetestować zanim zacznie być używane.
 


Powrót


Komentarze

Avatar sugester medium
Iwona
Dzien dobry
Czy można zintegrować program z kasą Novitus mała ?
Pozdrawiam
Iwona Czajka

2017-11-17 14:11

Zgłoś naruszenie zasad

Avatar sugester medium
Adam
Obsługiwane są wszystkie drukarki, wydruk paragonu z Fakturowni z dowolnego miejsca na świecie poprzez wtyczkę fiskalną AG.FiscalModuleFakturownia od garisoft.pl

2018-02-15 19:00

Zgłoś naruszenie zasad

Avatar sugester medium
Damian
Dzień dobry,
Czy w pakiecie standard jest również pobierana roczna opłata w wysokości 299 zł ?

2018-12-27 11:48

Zgłoś naruszenie zasad

lukaszs
lukaszs
Odpowiedź główna   Dzień dobry,
Tak, oprócz pakietu standard należy wykupić opcje modułu drukarki fiskalnej w wysokości 299zł.

Pozdrawiam,
Łukasz

2018-12-27 13:04

Zgłoś naruszenie zasad

piotr.wajs
piotr.wajs
Odpowiedź główna   Dzień dobry,
więcej informacji na temat naszego rozwiązania odnośnie integracji z drukarkami fiskalnymi działającymi w protokole Thermal znajduje się na stronie: https://fakturownia.pl/drukarki-fiskalne.
Pozdrawiam,
Piotr

2018-12-27 16:13

Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarz