Inwentaryzacja produktów w magazynie - dzielenie na strony

Utworzono: 2023-10-26
Ostatnia aktualizacja: 2023-10-26
Liczba odwiedzin posta: 695

Użytkownik, który korzysta w ramach konta z obsługi magazynowej, może tworzyć również dokumenty magazynowe. Jednym z nich jest dokument Inwentaryzacja, który automatycznie zlicza aktualne stany magazynu. Pozwala on też skorygować stan magazynu do tzw. "spisu z natury". Dla kont, które mają bardzo dużą bazę produktów dokument jest dzielony na strony. Z tego wpisu dowiesz się, gdzie jest dostępna opcja wyboru ile produktów ma być wyświetlonych na stronie, gdy ich ilość przekracza na koncie 5000. 


Inwentaryzacja produktów w magazynie


Wygenerowanie dokumentu magazynowego Inwentaryzacja dostępne jest po przejściu do zakładki Magazyn > Dokumenty magazynowe > Nowy dokument. W rubryce Rodzaj należy wybrać InwentaryzacjaSzczegółowy opis tworzenia w systemie Inwentaryzacji produktów znajdziesz w tym wpisie


Inwentaryzacja produktów w magazynie - dzielenie na strony


Możliwość wyboru ile produktów ma być widocznych na stronie, jest dostępna tylko dla tych kont, gdzie ilość produktów przekracza 5000.

Gdy baza produktów jest tak duża, dokument Inwentaryzacja automatycznie dzielony jest na strony. Domyślnie na jednej stronie system wyświetla 5000 rekordów.

W rubryce Pokaż, która znajduje się na samym dole dokumentu, możesz wybrać, ile produktów system ma wyświetlić na jednej stronie. Wystarczy kliknąć rubrykę, wprowadzić własną wartość i kliknąć poza polem. System automatycznie przeładuje stronę i wyświetli ilość produktów zgodną z tym, co wskazano w rubryce Pokaż. 
Sprawdź również: 


Powrót


Dodaj komentarz