TurboFaktura - wygeneruj fakturę jednym kliknięciem

Utworzono: 2015-10-06
Ostatnia aktualizacja: 2021-02-25
Liczba odwiedzin posta: 5044

Opcja TurboFaktury to rozwiązanie, które sprawi, że klienci nie będą musieli już poświęcać czasu na podawanie Ci swoich wszelkich danych niezbędnych do stworzenia faktury. Teraz - z Twoją drobną pomocą - będą w stanie wygenerować ją sami. Twoim zadaniem będzie jedynie uzyskanie ich adresu e-mailowego i wprowadzenie go do systemu wraz z nazwą towaru lub usługi oraz wartością brutto. Resztę swoich danych klienci uzupełnią już we własnym zakresie i to wtedy, gdy będą mieli na to czas. Zobacz, jakie to proste!

Ab​​​​​​y aktywować opcję tworzenia TurboFaktur:
  • przejdź do zakładki Ustawienia > Ustawienia konta > Twoje konto > Jakie dokumenty wystawiać
  • zaznacz opcję Turbo faktury > Zapisz    Na stronie głównej znajdzie się pole z napisem TurboFaktura.    Po uruchomieniu tej opcji, podczas kontaktu z Twoim klientem musisz już tylko wprowadzić informacje do trzech rubryk i nacisnąć niebieski przycisk.    W skrzynce e-mailowej Twojego klienta natychmiast znajdzie się wiadomość z prośbą o uzupełnienie danych na fakturze. Na tym Twoja rola się kończy. To oszczędność czasu każdej ze stron - przekonaj się o tym sam!
     Powrót


Komentarze

Avatar sugester medium
Agnieszka
Czy istnieje możliwość zmiany nawy pola "NIP" na "PESEL" przy zaznaczeniu opcji "Osoba fizyczna"?

2020-08-04 14:13

Zgłoś naruszenie zasad

michalj
michalj
Można zmienić nazwę pola NIP na PESEL:
https://pomoc.fakturownia.pl/897721-Numery-identyfikacyjne
Ważnym elementem jest usunięcie ograniczenia sprawdzania poprawności numerów NIP dla polskich firm. W innym wypadku program będzie wprowadzony PESEL sprawdzał jako NIP Kontrahenta:Aby włączyć weryfikacje NIP -przejdź do menu Ustawienia>Ustawienia konta>Konfiguracja oraz włącz odpowiedni checkbox.
Pozdrawiam,
Michał

2020-08-04 16:38

Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarz