Programy partnerskie

Utworzono: 2014-12-03
Ostatnia aktualizacja: 2024-04-15
Liczba odwiedzin posta: 3796

Fakturownia oferuje Użytkownikom trzy korzystne opcje przystąpienia do Programu partnerskiego:

  • Poleć Fakturownię

Program Poleć Fakturownię pozwala - poprzez polecanie - gromadzić darmowe miesiące, które następnie można spożytkować na dowolnie wybrane usługi w Fakturowni. Znajomi, którym polecisz Fakturownię otrzymają 20% rabatu! Jeśli jednak także wolisz rabat zamiast przedłużenia planu - taką opcję również dajemy Ci do wyboru. 
Więcej »
 

  • Program partnerski - stałe przychody
Jeśli przystąpisz do Programu partnerskiego, będziesz otrzymywać nawet do 30% rabatu od sprzedaży (od wszystkich zakupionych abonamentów przez Klienta w ciągu 2 lat od momentu rejestracji), dlatego też masz możliwość uzyskania stałych przychodów. Aby uzyskać konto partnerskie prześlij nam adres e-mail, z którego korzystasz w Fakturowni (Wybierz swoją ścieżkę Programu Partnerskiego > Opcja 2 > Wyślij adres e-mail).
 
  • Rebranding, czyli Fakturownia pod Twoją marką
Masz możliwość uruchomienia Fakturowni pod Twoją marką i domeną. Dzięki temu możesz oferować usługi dla Twoich Klientów i rozliczać się z nimi samodzielnie. Oferujemy Ci dostosowanie systemu do konkretnego kraju - zarówno pod względem językowym, jak i uwzględniając lokalne przepisy prawne. Przez jeden panel administracyjny możesz zarządzać wszystkimi Twoimi Klientami, a cała praca polegająca na utrzymaniu działającej aplikacji i hostingu stanie się naszym zadaniem. Aby zacząć sprzedawać Fakturownię w ten sposób, skontaktuj się z nami poprzez info@fakturownia.pl i w kilku słowach napisz, na czym Ci w związku z tym zależy.

 


 


Powrót


Dodaj komentarz