Integracja Fakturowni z Calendesk

Utworzono: 2022-10-31
Ostatnia aktualizacja: 2024-01-18
Liczba odwiedzin posta: 1380

Sprawdź integracje systemu do rezerwacji online Calendesk z Fakturownią. Zobacz, jakie daje możliwości i jak ją uruchomić.

Integracje zewnętrzne w Fakturowni

Chciałbyś zautomatyzować procesy sprzedażowe w Twojej firmie oraz zaoszczędzić czas? Integracje systemu oferowane przez Fakturownie znacznie Ci to ułatwią. Stale poszerzamy naszą ofertę dostępnych Aplikacji i Dodatków, tak aby zapewnić Klientom szeroki wybór usług.

Dzięki udostępnieniu przez Fakturownię publicznego API, każdy może stworzyć własną integrację z systemem do fakturowania. Daje to Klientom możliwość integracji z coraz większą ilością usług i programów, z których korzystają. Obok naszych autorskich aplikacji, pokazujemy takie firmy jak Calendesk, które same stworzyły integracje swojego systemu z Fakturownią.

Calendesk – system rezerwacji online

Calendesk jest systemem rezerwacji online. Pozwala on na stworzenie strony www, na której Klienci będą mogli dokonywać bezpośrednich rezerwacji usług oferowanych przez sprzedawcę. Calendesk daje możliwość przyjmowania rezerwacji, obsługiwania płatności oraz kontaktu z Klientami. 

Jak działa integracja?

Integracja Fakturowni z Calendesk pozwala na przekazywanie płatności z systemu rezerwacji do Fakturowni oraz automatyczne wystawianie faktur za usługi wraz z ich mailową wysyłką do Klienta. 
Aby włączyć integracje, należy:
  • W panelu administratora Calendesk, wejść do zakładki Integracje – Integracje Globalne>Księgowość>Fakturownia 
  • Wpisać wygenerowane w Fakturowni dane: klucz API oraz adres URL konta
  • Następnie możesz zdecydować, które usługi mają wysyłać dane do Fakturowni. 

Zarejestruj się w Calendesk z kodem fakturownia i uzyskaj 10% rabatu.

Szczegółowa instrukcja włączenia integracji wraz ze informacjami o aplikacji. 
Calendesk


Powrót


Dodaj komentarz