Integracja Fakturowni z myVOD

Utworzono: 2022-11-18
Ostatnia aktualizacja: 2024-01-18
Liczba odwiedzin posta: 4032

Sprawdź integrację Fakturowni z myVOD - narzędziem pozwalającym na budowę serwisów przeznaczonych do sprzedaży kursów, szkoleń i materiałów video. Zobacz, jakie konkretnie oferuje możliwości oraz jak go uruchomić.

Integracje zewnętrzne w Fakturowni

Integracje systemu Fakturownia z zewnętrznymi platformami wspomagają procesy automatyzacji i zapewniają migrację danych pomiędzy niezależnymi systemami.

Zewnętrzne integracje powstają przy wykorzystaniu publicznego API przy pomocy którego każdy może stworzyć własną integrację z systemem do fakturowania. Dzięki temu Klienci mogą łączyć coraz większą ilość usług i programów, z których korzystają. Jedną z takich aplikacji stworzyła firma Escola oferująca produkt myVOD.

myVOD – narzędzie do sprzedaży kursów, szkoleń i materiałów wideo

myVOD jest narzędziem pozwalającym na budowę serwisów przeznaczonych do sprzedaży kursów, szkoleń i materiałów video. System przystosowany jest do samodzielnego tworzenia wyglądu serwisu za pomocą wizualnego edytora, dodawania własnych materiałów oraz grupowania ich w kursy. 

Jak działa integracja?

Integracja Fakturowni z myVOD pozwala na rozliczanie się z Klientami i automatyczną wysyłkę faktur za zakupione usługi i produkty. MyVOD daje też możliwość zmiany globalnych ustawień stawek VAT i GTU dla faktur oraz aktywowanie procedury WSTO_EE.

Aby włączyć integracje, należy:
  • Zalogować się do swojego konta myVOD i wejść w zakładkę Integracje>Fakturownia
  • Wpisać wygenerowane w Fakturowni dane: klucz API oraz adres URL konta
  • Następnie możesz aktywować dodatkowe funkcje takie jak domyślne stawki VAT, kody GTU, procedurę WSTO_EE oraz wystawianie paragonów
Szczegółowa instrukcja włączenia integracji wraz ze informacjami o aplikacji. Powrót


Dodaj komentarz