Integracja Fakturowni z Probe

Utworzono: 2022-12-15
Ostatnia aktualizacja: 2024-01-18
Liczba odwiedzin posta: 894

Sprawdź integrację Fakturowni z Probe - narzędziem służącym do automatyzacji miesięcznych raportów biznesowych. Zobacz, jakie oferuje możliwości oraz w jaki sposób uruchomić integrację.

Integracje zewnętrzne w Fakturowni

Integracje Fakturownia.pl z platformami zewnętrznymi wspierają automatyzację procesów i zapewniają transfer danych pomiędzy niezależnymi systemami. Firmy decydujące się na stworzenie własnej integracji systemu tworzą je przy pomocy otwartego API. Pozwala to klientom łączyć coraz więcej usług i aplikacji, z których korzystają. 

Jedną z takich integracji stworzyła firma Probe.

Probe – narzędzie do tworzenia raportów biznesowych

Probe to narzędzie pozwalające na generowanie metryk sprzedażowych, przychodowych oraz kosztowych. System daje także dostęp do wskaźników biznesu oraz daje możliwość tworzenia analiz finansowych i raportów biznesowych.

Jak działa integracja?

Integracja Fakturowni z Probe pozwala na generowanie metryk biznesowych na podstawie faktur wystawionych w Fakturowni. Dostępne usługi i metryki to m.in. MRR, Expansion, Churn, Contraction, przychody jednorazowe, segmentacja metryk na sprzedawane produkty i wiele innych.

Aby włączyć integracje, należy skontaktować się z administratorem Probe. 

Szczegółowe informacje o aplikacji i integracji. Powrót


Dodaj komentarz