Integracja Fakturowni z IdoBooking

Utworzono: 2024-07-04
Ostatnia aktualizacja: 2024-07-04
Liczba odwiedzin posta: 71

Sprawdź integrację Fakturowni z IdoBooking - systemem do obsługi rezerwacji noclegowych, który jest dedykowany dla zarządców apartamentów oraz obiektów wakacyjnych. Zobacz, jak zacząć z niego korzystać.

Integracje zewnętrzne w Fakturowni

Fakturownia oferuje otwarte i bezpłatne API, które umożliwia łatwą integrację różnych systemów i aplikacji z systemem do fakturowania. Dzięki tworzeniu takich integracji, Klienci mogą zautomatyzować procesy i wymieniać informacje między różnymi usługami i programami, które wykorzystują w swojej codziennej działalności biznesowej.

Aplikacja firmy IdoBooking również korzysta z publicznego API udostępnionego przez Fakturownię.

IdoBooking - wszystko, czego potrzebujesz to zarządzania obiektem noclegowym w jednym miejscu!

Integracja IdoBooking z Fakturownią to prosta i szybka alternatywa do obsługi szerokiego zakresu dokumentów sprzedażowych, przewyższającą standardowe możliwości IdoBooking.

W zależności od potrzeb, możesz wystawiać faktury, faktury zaliczkowe, faktury końcowe, korekty, paragony, rachunki, noty obciążeniowe oraz wydruki fiskalne. Bezpośrednio w Fakturowni można obsługiwać wszystkie te dokumenty, a także zarządzać dokumentacją w kilku niezależnych oddziałach firmy, z możliwością połączenia jednego z nich z IdoBooking. 

Jak działa integracja?

Aby skonfigurować integrację, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:
 1. Zaloguj się do swojego konta w Fakturowni i pobierz API token z zakładki Ustawienia > Ustawienia konta > Integracja > Zobacz API tokeny.
 2. Przejdź w swoim koncie IdoBooking do zakładki Administracja > System księgowości online i wprowadź dane we właściwe pola. 
 3. W zakładce IdoBooking Administracja > System księgowości online > Konfiguracja konta, będziesz mieć możliwość skonfigurowania wszystkich ustawień potrzebnych do wystawiania dokumentów, a także wprowadzenia dodatkowych opcji.
 4. Po aktywacji integracji, będziesz mógł korzystać z następujących opcji bezpośrednio w panelu IdoBooking:
  1. Wystawianie dokumentów.
  2. Wystawianie korekt.
  3. Dostęp do listy dokumentów.
  4. Wysyłanie dokumentów do Gości.

Więcej informacji o integracji Fakturowni z IdoBooking.Powrót


Dodaj komentarz