Eksport płatności z mBank do pliku csv

Utworzono: 2014-06-09
Ostatnia aktualizacja: 2022-04-14
Liczba odwiedzin posta: 13819

Chcąc importować płatności ze swojego banku musimy przygotować odpowiedni plik csv za pomocą witryny banku poprzez który dokonujemy transakcji. Jak eksportować historię płatności do pliku csv, pokażemy na przykładzie witryny banku mBank. Należy wejść do panelu głównego banku, wybrać zakładkę Płatności, a następnie zakładkę Historia. 
W historii operacji wybieramy zakładkę Zestawienie operacji.


import m bank Dery%C5%82o gotowy zrzut
 

W meny Zestawienie operacji dostosowujemy poszczególne parametry eksportu takie jak wybór rachunku bankowegorodzaj operacji np. "Wszystkie", definiujemy zakres dat jakie nas interesują oraz format pliku zestawienia np. "CSV". 
Plik zostanie pobrany na dysk komputera po kliknięciu przycisku Pobierz zestawienie

 

 

Po zapisaniu pliku w formacie CSV na dysku, wchodzimy w zakładkę Płatności i za pomocą przycisku "Import" wybieramy opcję "Import płatności z banku"

mbank import wydatkow 3

 

mbank import wydatkow 4

Program przekieruje nas do pierwszego kroku importu. Z rubryki rodzaj płatności wybieramy bank, z którego posiadamy plik CSV.

mbank import wydatkow 5

Kolejno następuje importowanie danych.

mbank import wydatkow 6

Po zaimportowaniu potrzebnych danych, wchodzimy  w zakładkę Płatności, odnajdujemy zaimportowaną płatność i korzystamy z przycisku Połącz. Następnie podajemy wymagane dane, sygnalizowane w komunikacie.

 

mbank import wydatkow 7

mbank import wydatkow 8Powrót


Dodaj komentarz