Jak połączyć płatności online imoje z Fakturownią

Utworzono: 2023-07-26
Ostatnia aktualizacja: 2024-03-26
Liczba odwiedzin posta: 1726

Płatności imoje to innowacyjne rozwiązanie udostępniane polskim sklepom internetowym, dostarczane przez ING Bank Śląski. Dzięki tej bramce płatności klienci mogą bezpiecznie i wygodnie dokonywać płatności online, zyskując pełne zaufanie w procesie zakupów przez Internet. W tym wpisie dowiesz się, jak zintegrować bramkę płatności imoje z Fakturownią w ramach funkcji Autopłatności.

Jak włączyć integrację imoje z Fakturownią

 
 1. Przejdź do zakładki Ustawienia > Ustawienia konta > Twoje konto i w sekcji Płatności online zaznacz checkbox obok opcji Autopłatności. Zapisz zmiany.

 2. Następnie przejdź do zakładki Ustawienia > Płatności online i włącz płatności imoje.


 3. W wyznaczonych miejscach dodaj dane jak identyfikator sklepu, identyfikator klienta, token autoryzacyjny oraz klucz sklepu - wszystkie te dane znajdziesz w Panelu administracyjnym imoje.
 4. Skopiuj również link, który znajdziesz na niebieskim tle w zakładce Ustawienia > Płatności online > imoje.
 

Dane do integracji z Panelu administracyjnego imoje​​​

 1. .Zaloguj się do panelu administracyjnego imoje;

  .
 2. Przejdź do zakładki Sklepy, a następnie z listy wybierz odpowiedni sklep, z którym chcesz się połączyć;

  .
 3. Po przejściu do danych sklepu, kliknij opcję Szczegóły;

  .
 4. Przejdź do zakładki Dane do integracji. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne dane, jakie należy wkleić do Fakturowni: identyfikator klienta, identyfikator sklepu oraz klucz sklepu.
 5. W tym miejscu kliknij również Edytuj przy opcji Adres notyfikacji i wklej skopiowany wcześniej link z niebieskiego pola z zakładki Ustawienia > Płatności online > imoje w Fakturowni.


Token autoryzacyjny w imoje

 1. Token autoryzacyjny, który musisz podać po stronie Fakturowni, znajdziesz w panelu administracyjnym imoje po przejściu do zakładki Ustawienia > Klucze API.
 2. Po kliknięciu w Szczegóły, imoje wyświetli dane klucza API, w tym Token autoryzacyjny, który należy wkleić po stronie Fakturowni.

 

Sprawdź również:Powrót


Dodaj komentarz