Skąd pobrać kod autoryzacyjny API?

Utworzono: 2013-02-21
Ostatnia aktualizacja: 2022-04-08
Liczba odwiedzin posta: 7437

Kod API (token API) to pewien rodzaj klucza dostępu, który identyfikuje Ciebie jako użytkownika naszego systemu w integracjach z innymi platformami. Kod API przekazuje się do zewnętrznego programu (np. platformy e-commerce), żeby ten miał dostęp do konta w Fakturowni i mógł wysyłać rozkazy (API requesty) do Fakturowni, w celu wykonywania zadanych akcji w systemie. Akcje, które mogą być wykonywane w ten sposób, opisujemy w naszej bibliotece API

Przykłady:

  • Za pomocą kodu autoryzacyjnego API możesz zintegrować swoje konto w Fakturowni z systemem Sugester CRM/Helpdesk. Dzięki temu możesz w jednym miejscu przeglądać informacje o swoich klientach (CRM) i prowadzić z nimi kontakt (mail, chat, VoIP) i kontrolować przeprowadzane z nimi transakcje.
  • API umożliwia również integrację z Fiskatoremmodułem fiskalnym umożliwiającym wygodny wydruk paragonu lub faktury na drukarce fiskalnej bezpośrednio z Twojego konta w Fakturowni.


Kod autoryzacyjny znajduje się w menu Ustawienia > Ustawienia konta > Integracja > Kod autoryzacyjny API > Zobacz APITokeny. Po przejściu do listy tokenów API możesz dodać kolejny token, w tym celu kliknij przycisk Dodaj nowy Token:


 Powrót


Dodaj komentarz