Dostęp do najnowszych funkcjonalności (beta)

Utworzono: 2024-05-23
Ostatnia aktualizacja: 2024-05-23
Liczba odwiedzin posta: 111

Dostęp do najnowszych funkcjonalności (beta) umożliwia użytkownikom korzystanie z nowych funkcji przed ich oficjalnym wydaniem. Biorąc udział w testowaniu wersji beta, możesz nie tylko wypróbować nowe funkcjonalności przed ich premierą, ale także wpłynąć na ich ostateczny kształt. Dostęp do funkcji w trybie beta to świetna okazja, aby dostosować narzędzia do swoich specyficznych potrzeb oraz przyczynić się do eliminacji błędów, zwiększając stabilność i użyteczność produktu. Z tego artykułu dowiesz się, gdzie aktywować dostęp do najnowszych funkcji systemu. 
 
Instrukcja

Dowiedz się, jak skorzystać z tej funkcji, korzystając z interaktywnego przewodnika.

Gdzie aktywować dostęp do najnowszych funkcjonalności (beta)?


Aby aktywować dostęp do wersji beta systemu:
.
 1. przejdź do zakładki Ustawienia > Ustawienia konta

  Strona główna Fakturowni z widocznymi przyciskami do dodawania różnych typów faktur oraz menu ustawień konta w prawym górnym rogu.
   
 2. na stronie Twoje konto zjedź na dół strony do sekcji Inne

  Sekcja ustawień Fakturowni z opcjami dotyczącymi aktywności użytkowników, druku na drukarce fiskalnej, dostępu do funkcjonalności beta oraz włączenia POS.
   
 3. zaznacz checkbox przy opcji Dostęp do najnowszych funkcjonalności (beta);

  Ustawienia konta Fakturowni z zaznaczoną opcją dostępu do najnowszych funkcjonalności (beta) i przyciskiem zapisu zmian.
   
 4. zatwierdź zmiany przyciskiem Zapisz na dole strony.

Aktywacja tej opcji umożliwia realny wpływ na funkcje dostępne w systemie przed ich udostępnieniem wszystkim użytkownikom programu, dzięki możliwości ich przetestowania. Twoje zaangażowanie oraz informacje zwrotne będą nieocenione w przygotowaniu najbardziej przydatnych opcji dla użytkowników.
 
Sprawdź działanie systemu korzystając z interaktywnej instrukcji

Interaktywny przewodnik poprowadzi Cię krok po kroku na rzeczywistych ekranach Fakturowni, umożliwiając łatwe zrozumienie i wykonanie potrzebnych działań.

Kliknij Start aby rozpocząć, a następnie klikaj w niebieskie pola, lub użyj strzałek w prawym dolnym rogu do nawigowania po instrukcji.Sprawdź również: 


Powrót


Dodaj komentarz