Edycja dokumentów w nowej aplikacji

Utworzono: 2023-03-24
Ostatnia aktualizacja: 2023-06-23
Liczba odwiedzin posta: 626

UWAGA! Aktualnie (na czerwiec 2023) w aplikacji mobilnej można edytować tylko te dokumenty, które utworzysz z poziomu aplikacji. 

Są to: Faktura VAT, Faktura Proforma, KP dowód wpłaty, Zamówienie, Paragon (po stronie przychodów) oraz Wydatek, KW dowód wypłaty, Faktura RR (po stronie wydatków). 

Dla pozostałych dokumentów opcja tworzenia i edycji dostępna jest poprzez wersję przeglądarkową. Z poziomu aplikacji możesz do niej przejść klikając w opcję Wystaw dokument (wszystkie opcje).

Jeśli z poziomu aplikacji chcesz edytować wystawioną fakturę, przejdź na listę przychodów lub wydatków i kliknij dokument, na którym chcesz wprowadzić zmiany.  Lista dokumentów jest widoczna po kliknięciu w 3 poziome kreski w lewym, górnym rogu, a następnie wybraniu opcji Przychody lub WydatkiKliknięcie w nazwę, w tym przykładzie Zamówienie ZAM1, przeniesie do podglądu wystawionego dokumentu. 

Aby skorzystać z dodatkowych opcji, w tym edycji dokumentu, kliknij 3 pionowe kropki. Aplikacja wyświetli menu podręczne z listą dostępnych opcji. Aby edytować dokument wybierz Edytuj. W formularzu edycji dokumentu możesz wprowadzić niezbędne zmiany. Pamiętaj o ich zatwierdzeniu przyciskiem Zapisz.

   

Opcja edycji jest dostępna dla wszystkich dokumentów, które można utworzyć z poziomu aplikacji.

Jeśli potrzebujesz wystawić lub edytować fakturę, która nie jest widoczna w aplikacji, skorzystaj z opcji  Wystaw dokument (wszystkie opcje). Przenosi ona do wersji przeglądarkowej Fakturowni, w której możesz tworzyć i edytować wszystkie typy dokumentów. Funkcje dostępne w aplikacji są cały czas rozwijane. Jeśli chcesz mieć dostęp do wersji testowej aplikacji, zgłoś się do nas jako BETA TESTER.

Szczegóły znajdziesz w dedykowanych wpisach: testowanie wersja iOS oraz testowanie wersja Android.
 


Powrót


Dodaj komentarz