Dokumenty magazynowe z cenami sprzedaży lub cenami zakupu

Utworzono: 2014-01-28
Ostatnia aktualizacja: 2020-09-10
Liczba odwiedzin posta: 5317

Obecnie po wystawieniu w systemie dokumentu WZ lub PZ możesz określić czy dokument ma uwzględniać ceny zakupu czy sprzedaży.

Ta kwestia jest najbardziej newralgiczna w sytuacji wystawiania WZ ponieważ na niej publikują się produkty w cenach zakupu co często jest sprawą poufną, dlatego obecnie można określić czy dokument będzie w cenach zakupy czy sprzedaży.

Taka modyfikacja jest bardzo prosta, wystarczy po wystawieniu PZ lub WZ należy kliknąć: "drukuj z cenami zakupu" lub "drukuj z cenami sprzedaży"Powrót


Komentarze

Avatar sugester medium
Anita Kowalczyk
Proszę o pomoc. Mam ustawione aby przy wprowadzaniu nowej faktury, czy paragonu w nowych wydatkach, automatycznie towar księgował się w magazynie. Ale ponieważ cały program i w ogóle działalność na próbę rozszyfrowuję, uczę się to na początku nie wprowadziłam pierwszych paragonów z zakupem towaru, tylko od razu do magazynu. Pytanie czy mogę odklikać księgowanie do magazynu i wtedy wprowadzić te paragony, faktury. Następnie zaznaczyć ponownie aby się nowe faktury paragony zapisywały w magazynie? Z wyrazami szacunku: Anita Kowalczyk

2020-09-07 21:43

Zgłoś naruszenie zasad

lukaszs
lukaszs
Odpowiedź główna   Dzień dobry,
Funkcje automatycznego tworzenia dokumentów magazynowych do faktur można w dowolnym momencie wyłączyć. Do utworzonych dokumentów PZ można dodać faktury kosztowe ręcznie. Przesyłam artykuł w jaki sposób to zrobić:
https://pomoc.fakturownia.pl/2726336-Kilka-PZ-do-jednej-faktury-kosztowej

Pozdrawiam,
Łukasz

2020-09-08 09:47

Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarz