'

Zapłać online przez PayU

Utworzono: 2015-03-30
Ostatnia aktualizacja: 2015-03-30
Liczba odwiedzin posta: 1827

Możesz ułatwić i usprawnić zapłatę za fakturę Twojemu Klientowi, po przez wprowadzenie na dokument księgowy przycisku "zapłać online".

Jeśli w Fakturowni skonfigurujesz "Płatności online" Ustawienia > Płatności online (należy włączyć przynajmniej jeden typ płatności - na początek, aby przetestować najłatwiej włączyć "Przelew bankowy") wtedy na fakturze pojawi się przycisk umożliwiający klientom w ciągu kilku minut dokonanie płatności kartą kredytową lub szybkimi przelewami bankowymi. Przykład faktury z szybką płatnością:


Aktualnie można opłacać fakturę poprez: PayU, PayPal, Przelwey24, DotPay - przykłady konfiguracji znajdziesz na stronie - http://pomoc.fakturownia.pl/107832-Jak-skonfigurowac-wtyczke-do-platnosci-automatycznych-
PayU jest jednym z wiodących operatorów płatności internetowych. PayU daje możliwość płacenia kartą kredytową lub przelewem bankowym. W Fakturowni faktury na produkt, który ma zaznaczoną i skonfigurowaną z PayU opcję "Sprzedaż online" otrzymują przycisk "Opłać online", dzięki któremu klienci mogą w szybki sposób dokonywać płatności z pomocą PayU.


Powrót


Dodaj komentarz