Drukowanie i pobieranie PDF dokumentu w aplikacji mobilnej

Utworzono: 2023-04-24
Ostatnia aktualizacja: 2023-06-23
Liczba odwiedzin posta: 839

Z tego artykułu dowiesz się jak na swoim iPhonie w aplikacji mobilnej Fakturownia.pl:

  • pobierzesz dokument w formacie PDF i gdzie go znajdziesz,
  • wydrukujesz dokument.

Pobieranie PDF

Aby pobrać PDF na iPhonie, należy wejść w podgląd faktury poprzez ikonę plusa [+] Przychody na pasku narzędzi na dole ekranu, następnie wybrać żądaną fakturę i kliknąć w menu kontekstowe "..." znajdujące się w prawym górnym rogu i kliknąć opcję Pobierz PDF.

Pobierz PDF

W przypadku pobierania - na naszym urządzeniu zostanie założony folder "Fakturownia.pl" - analogicznie jak w starszych wersjach aplikacji. Tam będą pobierać się PDF dokumentów. Znajdziesz go w folderze Pliki > Na moim iPhonie > Fakturownia.pl.

folder fakturownia.pl
folder fakturownia.pl
 
Uwaga! Należy pamiętać, że folder "Fakturownia.pl" zostanie usunięty, w momencie odinstalowania aplikacji Fakturownia. Nie należy więc umieszczać tam swoich innych ważnych plików, ponieważ w takim przypadku usuną się również te pliki, których Fakturownia nie utworzyła.

Drukowanie

Aby dokonać wydruku na iPhonie, należy wejść w pod faktury poprzez ikonę plusa [+] Przychody na pasku narzędzi na dole ekranu, następnie wybrać żądaną fakturę i kliknąć w menu kontekstowe "..." znajdujące się w prawym górnym rogu i kliknąć opcję Drukuj.

drukuj pdf

Po wejściu w Drukuj otworzy się menu kontekstowe telefonu z opcją wyboru drukarki sieciowej. Należy wybrać odpowiednią drukarkę i wydrukować dokument.

 drukuj pdf

Sprawdź także funkcje w wersji desktopowej (przeglądarkowej):


Powrót


Dodaj komentarz