'

Jak usunąć fakturę

Utworzono: 2012-09-27
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-06
Liczba odwiedzin posta: 6191

W celu usunięcia faktury trzeba na liście faktur najechać myszką na wiersz wybranej faktury. Po najechaniu po lewej stronie wiersza pojawi się mała ikonka "x".

Można też kliknąć na numer wybranej faktury z listy i w szczegółach tejże faktury w prawym rogu znajdą Państwo przycisk "Usuń"


Powrót


Komentarze


lukaszk
lukaszk
Dla przykładu jeśli mamy faktury o numerach; 21, 22, 23 i usunie się tę z numerem 22 to kolejna wystawiona faktura będzie miała nr.24.

Avatar sugester medium
Marcin Witkowski
A gdzie można znaleźć usuniętą fakturę? Czy jest możliwość jej przywrócenia?

2019-12-06 16:06

Zgłoś naruszenie zasad

piotr.wajs
piotr.wajs
Odpowiedź główna   Dzień dobry,

w związku z tym, że usunięcie dokumentów jest praktycznie operacją nieodwracalną, o czym informujemy użytkowników w momencie usuwania dokumentów, opcja ich przywrócenia jest dodatkową usługą wykonywaną przez programistów, płatną 200zł netto bez względu na ilość dokumentów, które mają być odzyskane. W przypadku decyzji o zamówieniu tej usługi, proszę o przesłanie maila z możliwie jak największą ilością danych dotyczących dokumentów, w tym numery faktur, które mają zostać odzyskane na adres info@fakturownia.pl 
Do numerów odzyskanych dokumentów zostanie dopisana przez system data usunięcia. Ewentualną edycję numerów pozostawiamy decyzji Użytkownika.
Pozdrawiam,
Piotr

2019-12-06 16:16

Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarz