Blokowanie edycji i kasowania faktury po jej wydrukowaniu

Utworzono: 2012-12-20
Ostatnia aktualizacja: 2019-05-02
Liczba odwiedzin posta: 3887

Jeżeli Twoją Fakturownią, zarządza wiele osób i chciałbyś wprowadzić dla niektórych użytkowników blokadę na edytowanie i kasowanie wydrukowanych już faktur, możesz włączyć odpowiednią blokadę w następujący sposób, wejdź w Ustawienia konta > Konfiguracja > Użytkownicy > Blokowanie edycji i kasowania faktury po jej wydrukowaniu.

 

 Powrót


Komentarze

Avatar sugester medium
DA
Czy ta funkcja działa niezależnie od tego z którego "miejsca" zostanie faktura wydrukowana tj. po kliknięciu z prawej strony obok faktury na liście faktur w "koło zębate" i wybraniu opcji drukuj? Czy po wybraniu opcji wyślij też nie będzie możliwości usunięcia? Wydrukowanie faktury, jak i jej wysłanie również jest możliwe po tym jak zaznaczy się "kwadracik" obok faktury, wtedy nad kolumnami pojawiają się dodatkowe opcje tj. drukuj, wyślij, maile, status, dział. Czy w tym przypadku też nie da się skasować danej faktury?

2017-11-29 18:22

Zgłoś naruszenie zasad

piotr.wajs
piotr.wajs
Odpowiedź główna   Witam,
blokada zaczyna działać dopiero w momencie gdy zapisze (pobierze dokument w pdf) oraz gdy skorzysta się z każdej opcji wydruku, o której Pan pisze.
Zmiana statusu, czy wysyłka e-mailem wprowadza blokady.
Pozdrawiam,
Piotr

2017-11-30 12:04

Zgłoś naruszenie zasad

Avatar sugester medium
Ambertiger
Czy po wprowadzeniu blokady edycji faktur użytkownik będzie miał wgląd do wcześniej wystawionych faktur? Tzn czy bedzie widział ile i na jaką kwotę zostały wystawione faktury?

2019-04-30 20:56

Zgłoś naruszenie zasad

piotr.wajs
piotr.wajs
Odpowiedź główna   Witam, tak jak skonstruowana jest funkcja zabezpiecza jedynie edycję faktury po oznaczeniu wydrukowania danego dokumentu.
Wgląd o poszczególnych faktur w oddziale firmy, w którym jest również dany Użytkownik pozostanie bez zmian.
Pozdrawiam,
Piotr

2019-05-02 09:49

Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarz