Scalanie dwóch osobnych kont w Fakturowni poprzez dodanie nowego użytkownika

Utworzono: 2016-06-23
Ostatnia aktualizacja: 2021-11-10
Liczba odwiedzin posta: 4251


1) Chcąc scalić dwa konta (z osobnym logowaniem) - o nazwie Y, pod konto główne - nazwijmy je X, tak aby właścicielem konta pozostał właściciel konta głównego X i móc z jednego konta bez problemu przełączać się na drugie, należy wykonać następujące kroki:

2) Logujemy się na konto Y, będąc zalogowanym wybieramy Ustawienia>Użytkownicy

ustawienia uzytkownicy

2) Aby dodać nowego użytkownika wybieramy zieloną zakładkę Dodaj/zaproś użytkownika

dodaj uzytkownika

3) 
W kolejnym kroku, gdy wyskoczy nam okienko z danymi użytkownika do wypełnienia Dodaj użytkownika, wpisujemy adres e-mail, którym jest wykonywane logowanie na konto główne X, i ustawiamy tego użytkownika Administratorem

dodaj admin

Alternatywnie, jeśli właściciel konta głównego X, życzy sobie potwierdzenie dodania, możemy, odznaczając zakładkę Stwórz użytkownika od razu (należy ustawić hasło)​, zaprosić go jako Administratora jako użytkownika konta Y

zapros admin

4) Kiedy już konto główne X stanie się użytkownikiem/administratorem konta Y, klikamy przy użytkowniku X ustawienia (koło zębate po prawej stronie) i wybieramy opcję Ustaw na właściciela konta, wszystko zapisujemy u dołu strony.

Te cztery kroki spowodują, iż z poziomu konta X, będziemy mogli wchodzić bez problemu na konto Y. Na czarnym pasku, zaraz na prawo od okienka Szukaj, mamy nazwę użytkownika, kiedy klikniemy w nią, rozwinie nam się lista pozostałych podłączonych kont (w tym przypadku konto Y).

kilka kont


Powrót


Komentarze

Avatar sugester medium
Tomasz Król
Wszystko fajnie, ale kiedy prowadzę dwie firmy z abo typu Start, nie mogę nimi zarządzać w ten sposób - bo może być tylko jeden login per firma :( A płacić 2x tyle tylko za to, żeby operować spod jednego loginu nie warto.

2016-06-27 14:18


piotr.wajs
piotr.wajs
Odpowiedź główna   Zgadza się opcja jest dostępna od planu abonamentowego Standard, gdyż od tego planu jest możliwość obsługiwanie więcej niż jednej firmy ( dział inny NIP) w ramach jednego loginu.

2016-06-27 14:32


piotr.wajs
piotr.wajs
Odpowiedź główna   Post podany na stronie pomocy, informuje o czymś nieco innym, czyli jak łączyć konta, żeby móc zalogować się na nie z poziomu jednego Użytkownika. Konta w dalszym ciągu będą osobno opłacane, ale będzie się można do nich zalogować poprzez jedno logowanie.

2016-06-27 14:49


Dodaj komentarz