Filtrowanie listy faktur po dacie sprzedaży.

Utworzono: 2019-04-11
Ostatnia aktualizacja: 2023-08-10
Liczba odwiedzin posta: 1345

W zakładce Przychody wyświetla nam się lista dostępnych typów dokumentów. Po wybraniu interesującej nas pozycji, z lewej strony pojawia się panel filtrujący, który ma nam ułatwić grupowanie i odnajdywanie dokumentów. 

Filtrem, którego używamy zdecydowanie najczęściej jest filtr Okres. Umożliwia on ustalenie przedziału czasowego, na podstawie którego chcemy wyszukać konkretne faktury. 

Mamy kilka możliwości do wyboru: ostatnie 12 miesięcy, aktualny miesiąc, ostatnie 30 dni, ubiegły miesiąc, aktualny rok, poprzedni rok, aktualny kwartał, poprzedni kwartał, wszystkie, oraz opcja więcej.


 

Jeśli wybierzemy opcję więcej pojawi się okienko, w którym możemy zaznaczyć konkretny przedział czasowy za pomocą dodatkowych rubryk Data od Data do. Tym sposobem dostajemy możliwość ręcznego ustawienia zakresu, z którego chcemy filtrować faktury. 


 

Mamy też kolejną opcję do uściślenia naszych wyników, czyli Szukaj po dacie. Chodzi oczywiście o konkretną datę z faktury. Widzimy tu: datę wystawienia (faktury), datę płatności (faktury), a od niedawna również datę sprzedaży (na fakturze).

Dzięki temu możemy maksymalnie zawęzić nasze poszukiwania i mamy pewność, że w wyniku filtrowania otrzymamy tylko te wyniki, które nas interesują.Mamy także możliwość filtrowania m.in po typach dokumentów. W ramach tej opcji możesz wybrać kilka typów dokumentów jednocześnie. Dostępna jest również możliwości filtrowania po dziale firmy lub firmach prowadzonych w ramach jednego konta.W Fakturowni jest też możliwość eksportu wyszukanych danych do różnych rozszerzeń np. .XLS, .CSV czy .XML. Możliwość eksportu dostępna jest po kliknięciu przycisku Eksport / Wydruki, który widoczny jest w prawym, górnym rogu na liście dokumentów. Sprawdź również:Powrót


Dodaj komentarz