Filtrowanie listy faktur po dacie sprzedaży.

Utworzono: 2019-04-11
Ostatnia aktualizacja: 2021-12-31
Liczba odwiedzin posta: 792

W zakładce Przychody wyświetla nam się lista dostępnych typów dokumentów. Po wybraniu interesującej nas pozycji, z lewej strony pojawia się panel filtrujący, który ma nam ułatwić grupowanie i odnajdywanie dokumentów. 

Filtrem, którego używamy zdecydowanie najczęściej, jest filtr Okres. Umożliwia on ustalenie przedziału czasowego, na podstawie którego chcemy wyszukać konkretne faktury. 

Mamy kilka możliwości wyboru: 
screen obrazujący opcje filtrowania po "okresie'

Ostatnie 12 miesięcy, aktualny miesiąc, ostatnie 30 dni, ubiegły miesiąc, aktualny rok, ubiegły rok, aktualny kwartał, poprzedni kwartał, wszystkie, oraz opcja więcej.

Jeśli wybierzemy więcej pojawi się okienko, w którym możemy zaznaczyć konkretny przedział czasowy, datę od i datę do. Tym sposobem dostajemy możliwość ręcznego ustawienia zakresu, w którym chcemy filtrować faktury. 

Mamy też kolejną opcję do uściślenia naszych wyników, czyli szukaj po dacie, chodzi oczywiście o konkretną datę z faktury. Widzimy tu: datę wystawienia (faktury), datę płatności (faktury), a od niedawna również datę sprzedaży (na fakturze).

 Dzięki temu możemy maksymalnie zawęzić nasze poszukiwania i mamy pewność, że w wyniku filtrowania otrzymamy tylko te wyniki, które nas interesują.

563352de 9f19 489e bff0 6e925fc9f4c3

Mamy także możliwość filtrowania m.in po typach dokumentów, teraz można wybrać kilka typów jednocześnie, oraz możliwości filtrowania po dziale firmy, lub firmach prowadzonych w ramach jednego konta.

W Fakturowni jest też możliwości eksportu wyszukanych danych, przyciskiem w prawym górnym rogu listy.Powrót


Dodaj komentarz