Jak zmieniać dział przy wystawianiu faktur?

Utworzono: 2011-11-25
Ostatnia aktualizacja: 2020-10-28
Liczba odwiedzin posta: 7713

Chcąc zmienić dział lub firmę podczas tworzenia nowej faktury należy otworzyć formularz nowej faktury, a następnie kliknąć przycisk Edytuj pod dotychczasowymi danymi Sprzedawcy. Po kliknięciu Edytuj  w miejscu nazwy sprzedającego pojawia się Menu Select z wyborem działów/firm, które mamy zdefiniowane w zakładce Dane firmy


 

Nowy dział firmy można dodać również z poziomu faktury. Informacja jak zarządzać działami znajduje się tutaj


Powrót


Komentarze

Avatar sugester medium
BC
Jak ograniczyć uprawnienia użytkownika - sprzedawca - aby nie mógł zmienić (edytować) danych swojej firmy podczas wystawiania faktury gdy mam wiele firm jako działy ?

2019-12-28 18:26

Zgłoś naruszenie zasad

Kacper_Seta
Kacper_Seta
Odpowiedź główna   Dzień dobry,
użytkownika można przypisać do danych działów, aby miał dostęp tylko do niektórych z działów na koncie. Można to zrobić w Ustawienia -> Użytkownicy i klikając na adres e-mail danego użytkownika.

Jest również możliwość zablokowania możliwości zmiany numeru konta bankowego na fakturze: https://pomoc.fakturownia.pl/917922-Zabezpieczenie-przed-zmiana-numeru-konta-bankowego-na-wystawianych-fakturach.

Nie ma możliwości zablokowania edycji innych pól w danych sprzedawcy.

Pozdrawiam,
Kacper Seta

2019-12-30 14:07

Zgłoś naruszenie zasad

Avatar sugester medium
Ewelina
Witam, mam jedną firmę (działalność ) ale towar sprzedaję na różnych platformach sprzedaży i tam produkty mają inne ceny.
Np. jeżeli sprzedaję jeden produkt np. drukarkę na allegro oraz tą samą drukarkę na stronie skelpu i te ceny na tych platformach są inne to jak mogę przyporządkować dany produkt w innej cenie na fakturze.
Czy mam tworzyć dwa razy ten sam produkt z inna ceną ?

2020-10-27 18:18

Zgłoś naruszenie zasad

Kacper_Seta
Kacper_Seta
Odpowiedź główna   Dzień dobry,
cena sprzedaży w karcie produktu w zakładce Produkty jest tylko ceną domyślną podpowiadaną przez system, można ją oczywiście zmienić wystawiając fakturę / dokument magazynowy lub przekazując dane o produkcie przez API.

Jeśli chciałaby Pani mieć osobną kartę produktu z różnymi cenami, należy utworzyć dwa osobne produkty o nazwie różniącej się przynajmniej jednym znakiem, w systemie nie może być dwóch produktów o identycznej nazwie.

Pozdrawiam,
Kacper Seta

2020-10-28 10:01

Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarz