Graficzny szablon e-mail

Utworzono: 2015-07-30
Ostatnia aktualizacja: 2020-06-25
Liczba odwiedzin posta: 2279

Kontrahent dostający korespondencję z fakturą mając włączoną opcję "Graficzny szablon e-mail" , w momencie otwierania korespondencji widzi okno na którym widoczne są przyciski : Dodaj do wydatków , Pobierz PDF, Podgląd.


Panel, który się wyświetla można jednak wyłączyć, wchodząc w zakładkę Ustawienia> Ustawienia konta> Wysyłanie e- mailem i
zaznaczając okno Wyłącz graficzny szablon e-mail.

Opcja jest dostępna od pakietu abonamentowego Pro
 


Powrót


Komentarze

Avatar sugester medium
Paweł
Jestem mega zawiedziony, że wyłączenie trybu graficznego jest dostępne dopiero w najwyższym pakiecie, którego 90% funkcjonalności nigdy nie będzie mi potrzebne.
Przez brak możliwości wyłączenia trybu graficznego nie mogę korzystać z funkcjonalności wysyłania maili z programu. Pozostaje drukowanie do PDFa i ręczne podłączanie do maili.
To karygodne, takie narzucanie jak ma wyglądać szata graficzna maila którego wysyłam z własnego adresu. Moim klientom nie chcę wyświetlać reklamy Fakturowni. To jest naprawdę słabe, sugeruję to przemyśleć. A ja sobie zweryfikuję czy konkurencja też prowadzi takie praktyki.

2020-06-18 19:45

Zgłoś naruszenie zasad

piotr.wajs
piotr.wajs
Odpowiedź główna   Dzień dobry,
dziękujemy za szczerą opinie.
Pana uwagi zostały przekazane do działu firmy, która zajmuje się konstrukcja min. cennika oraz działaniami marketingowymi.

Pozwoli Pan jednak, że przestawię tę sytuację z nieco innej strony.
Często Klienci nie wiedząc skąd jest wysłana faktura bez odpowiedniego brandingu, gdyż w na pierwszy rzut oka nie kojarzą nazwy firmy od której otrzymali dokument mogą przekazać go do folderu SPAM. Informacja w treści korespondenci o tym, że dokument jest faktycznie wygenerowany z programu do fakturowania, czyni korespondencję bezpieczniejszą w oczach Klienta.
Oczywiście zgodzę się z Panem, że podejście do tematu może być różne zarówno po stronie Sprzedawców jak i Nabywców dlatego począwszy od pakietu abonamentowego Pro dajemy możliwość zdjęcia szaty graficznej z treści maila. Domyślam, że prześledził Pan oferty konkurencji i zdarza się, że w innych przypadkach w ogóle nie można nie wyświetlać znaku reklamowego danej firmy.
Przypomnę jeszcze walory funkcyjne szablonu graficznego, W szybki sposób możemy wyświetlić fakturę nie klikając w załącznik, pobrać pdf lub jeżeli Klient otrzymujący fakturę posiada również nasz program może dodać fakturę sprzedawcy od razu do wydatków nie przepisującej.
Na ten moment w przypadku 3 pierwszych planów abonamentowych, chcemy utrzymać informacje o programie w szablonie maila, ale dajemy Użytkownikowi możliwość odpłatnego wyłączenia informacji o programie ze stopki faktury.


Odnośnie niewykorzystanych funkcjonalności w pakiecie Pro, tak jak w przypadku innych klientów deklarujących użycie jednej lub dwóch funkcji z tego pakietu mam możliwość zaoferować Panu podwojony rabat na wykup, zamiast 20% rabatu z cennika oferuję 40% rabatu na zakup abonamentu Pro .
Pozdrawiam serdecznie,
Piotr


2020-06-25 12:02

Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarz