'

Notatka prywatna niewidoczna na wydruku

Utworzono: 2020-03-27
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-27
Liczba odwiedzin posta: 122

W Fakturowni do dokumentów można dodać notatki, które nie będą widoczne na wydruku dokumentu. Będą one natomiast widoczne na podglądzie dokumentu, mogą być także widoczne na zestawieniu wszystkich faktur (zakładka Faktury lub Przychody). Aby dodać notatkę prywatną do dokumentu, należy rozwinąć Zobacz więcej opcji na dole strony podczas tworzenia / edycji dokumentu. Po rozwinięciu dodatkowych opcji pojawią się dodatkowe pola, tak jak na poniższym zrzucie ekranu.

Pole notatka prywatna w opcjach dodatkowych

Dane wprowadzone w polu Notatka prywatna (niewidoczna na wydruku) po zapisaniu będą widoczne po wejściu w podgląd danego dokumentu. Znajdują się pod widokiem faktury, nad sekcją "Aktywności związane z dokumentem". Przykład na poniższym zrzucie ekranu.

Notatka prywatna widoczna w podglądzie dokumentu

Początek notatki prywatnej może być także widoczny na zestawieniu wszystkich dokumentów. Aby w zakładce Faktury / Przychody / Wydatki była widoczna kolumna "NOTATKA PRYWATNA (NIEWIDOCZNA NA WYDRUKU)" należy ją aktywować w menu Dostosuj wyświetlanie kolumn. Instrukcja znajduje się w artykule Dostosowanie wyświetlania kolumn.Powrót


Dodaj komentarz