Jak stworzyć nowy dział i dać do niego dostęp współpracownikom?

Utworzono: 2011-12-09
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-07
Liczba odwiedzin posta: 6961

Gdy stworzyliśmy nowy dział ( w menu  Ustawienia > Dane firmy > Dodaj nowy dział )   i chcemy aby jeden z naszych współpracowników miał dostęp tylko do tego działu - musimy stworzyć konto takiemu współpracownikowi ( Ustawienia > Użytkownicy > Dodaj użytkownika ). Ustal login i hasło użytkownika i następnie przyporządkuj mu odpowiednia rolę w systemie. Jeśli nowy użytkownik ma mieć dostęp jedynie do określonego działu wybierz: użytkownik - uprawnienia tylko do xxx. Jeśli ma mieć możliwość dowolnie zarządzać kontem na fakturowni, przyporządkuj mu funkcje administrator. Pamiętaj: twoje konto jest zawsze nadrzędne w stosunku do nowych kont, którym udzielasz dostępu.

Uwaga: Gdy korzystamy z tej opcji klienci i produkty są wspólni, nie może także powtarzać się nr faktury.

Dodatkowe ograniczenia dla dodanych użytkowników systemu możesz wprowadzić w Ustawieniach > Ustawienia Konta > Konfiguracja > Użytkownicy i uprawnieniaPowrót


Komentarze

Avatar sugester medium
DA
czy można ograniczyć nowemu użytkownikowi możliwość zmiany hasła logowania do sytemu?

2017-11-29 17:38

Zgłoś naruszenie zasad

piotr.wajs
piotr.wajs
Odpowiedź główna   Witam, niestety nie. Po nadaniu 1 hasła dla Użytkownika to Użytkownik zarządza potem swoimi danymi.

2017-11-30 09:49

Zgłoś naruszenie zasad

Avatar sugester medium
Wrzos
Witam
Pracownik, który ma dostęp do magazynu został zwolniony. Jego obowiązki przejął kto inny. Jak mogę zabezpieczyć się, żeby poprzedni pracownik nie miał dostępu do danych, a tym bardziej nie namieszał mi w dokumentach. Próbowałem zmienić hasło, ale nie widzę takiej możliwości.

2018-06-07 22:17

Zgłoś naruszenie zasad

piotr.wajs
piotr.wajs
Odpowiedź główna   Witam,
są dwie możliwości:
1) wejście w zakładce Ustawienia> Użytkownicy i z prawej strony przy tym Użytkowniku kliknąć na kółko zębate , po czym wybrać opcję "odłącz" Użytkownika.
2) zalogować się do systemu na dane tego Użytkownika i zmienić hasło w ten sposób: https://pomoc.fakturownia.pl/1015684-Zmiana-adresu-e-mail-loginu-konta-.
Pozdrawiam,
Piotr

2018-06-08 08:20

Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarz