Łatwiejsza współpraca z Twoim biurem księgowym

Utworzono: 2014-06-04
Ostatnia aktualizacja: 2021-11-10
Liczba odwiedzin posta: 7769

Fakturownia może sprawić, że Twoje biuro księgowe będzie miało dostęp do Twojego konta w Fakturowni i samodzielnie pobierało dane konieczne do rozliczania (wystarczy, że ma konto w Fakturowni, a Ty w ustawieniach wpiszesz jego kod).

Aby wpisać kod:

  • przejdź do menu Ustawienia > Ustawienia konta
  • przejdź do zakładki Konfiguracja > Użytkownicy i uprawnienia
  • w rubryce Biuro księgowe, które ma dostęp do systemu wpisz kod biura (kod jest początkiem adresu URL systemu biura księgowego - np. dla adresu https://biuro500.fakturownia.pl/ kodem będzie biuro500)

biuro ksie%CC%A8gowe z doste%CC%A8pem do systemu
 

Jeśli obsługujące Cię biuro rachunkowe ma aktywny Moduł dla Biur Księgowych w Fakturowni, nie musisz płacić za korzystanie z Fakturowni.

Dzięki temu modułowi biura księgowe mogą szybciej i łatwiej obsługiwać swoich klientów. Po dokonaniu powyższej procedury należy jeszcze dodać w systemie Użytkownika,za pomocą którego biuro księgowe będzie miała dostęp do kont Klientów. 
Jeżeli Klient biura jest właścicielem konta, to utworzy on dodatkowego Użytkownika w zakładce Ustawienia> Użytkownicy

Pamiętaj, że możesz też samodzielnie wykonywać eksport danych z Fakturowni i wysyłać je do biura księgowego (w takim przypadku Twoje biuro rachunkowe nie musi mieć dostępu do Twojego konta).

Tutaj Twoje biuro rachunkowe dowie się, jak aktywować konto dla księgowych w Fakturowni.
 Powrót


Komentarze

Avatar sugester medium
Dariusz
Czy jest obecnie w standardzie fakturowni eksport faktur sprzedaży, zakupu, raportu płatności ( wyciąg bankowy), dane do jpk_v7 do modułów księgowych Inserta. Biuro rachunkowe pracuje na Insert
Pozdrawiam

2020-12-04 04:36


jarek
jarek
Odpowiedź główna   Dzień dobry,

dziękujemy za wiadomość. Aktualnie dostępny jest domyślny plik eksportu faktury sprzedażowych i wydatkowych do programu Insert. ( Lista dokumentów przychody/wydatki> Eksport wydruki > Eksport do InsERT( Nexo, Rachmistrz Gt)

Jest również możliwość wygenerowania nowego formatu pliku JPK_V7 jednak nie jest on dedykowany pod żaden program księgowy a zgodnie z wymaganiami programów ministerstwa finansów w formacie xml.

W przypadku dodatkowych pytań, jestem do dyspozycji.

2020-12-04 16:06


Dodaj komentarz