Wyszukiwanie faktur po opisie zamieszczonym w danych nabywcy

Utworzono: 2016-04-06
Ostatnia aktualizacja: 2023-03-02
Liczba odwiedzin posta: 3341

W Fakturowni istnieje możliwość wyszukiwania faktur po opisie, który znajduje w rubryce Dodatkowy opis w sekcji dane Nabywcy. 

Opcje wyszukiwania dostępne są po kliknięciu Przychody > Wszystkie, jeśli chcesz przeszukać wszystkie dokumenty albo Przychody > Faktury, jeśli wyszukiwanie ma dotyczyć tylko faktur VAT.

Na liście dokumentów, po lewej stronie, znajdziesz sekcję, która pozwala na filtrowanie dokumentów, po różnych wartościach np. typ dokumentu, okres, status czy dział. Jedną z dostępnych opcji jest Szukane słowo lub numer, która pozwala wyszukiwać dokumenty np. po opisie, który widoczny jest w danych Nabywcy. Wpisz w rubrykę frazę, która określona była w polu Dodatkowy opis i zatwierdź wyszukiwanie przyciskiem Szukaj na dole.Wpisana fraza musi się zgadzać w całości lub w części z opisem, który jest umieszczony w polu Dodatkowy opis w sekcji Nabywca na danej fakturze.

Aby móc dodać taki opis, podczas tworzenia / edycji faktury kliknij więcej pod danymi Nabywcy, w celu rozwinięcia dodatkowych opcji. Uzupełnij rubrykę i zapisz zmiany.

Opcja wyszukiwania, po wpisaniu frazy, która znajdzie się w rubryce Dodatkowy opis, pozwoli Ci odnaleźć w systemie tylko te dokumenty, dla których fraza będzie się pokrywać. 


Powrót


Komentarze

Avatar sugester medium
Piotr
szukam mozliwości , sposobu na segegac dok zakupu , przychodu
na wydatki ;
zakup towarów ,
koszty działalności / paliwo , prąd, papier, czynsz , koszty bankowe, zakup kopmuterów kardirdze do drukarki , itp . / tgz . trwałe i nie trwałe /

2018-02-01 18:46


piotr.wajs
piotr.wajs
Odpowiedź główna   Witam,
jeżeli dobrze zrozumiałem to szuka Pan sposobu na segregację wydatków. Można użyć w tym celu kategorii: http://pomoc.fakturownia.pl/145683-Kategorie-przychodow-i-wydatkow-po-dokumentach-ksiegowych-i-produktach-.
Pozdrawiam,
Piotr

2018-02-02 08:47


Avatar sugester medium
Szymon Szczechowicz
Jak stworzyć zestawienie sprzedaży poszczególnych produktów na podstawie wyszukiwania po opisie?

2022-10-09 17:15


julitac
julitac
Dzień dobry,
wyszukiwanie po opisie jest możliwe, ale na produkcie  w zakładce Produkty- wpisujemy szukane słowo lub nr.
Ale w przypadku przychodów nie ma takiej możliwości.

Przydatnym też rozwiązaniem może być jeszcze skorzystanie z opcji dodania kategorii zgodnie z instrukcją: https://pomoc.fakturownia.pl/145683-Kategorie-przychodow-i-wydatkow-po-dokumentach-ksiegowych-i-produktach

Pozdrawiam

2022-10-11 15:57


Dodaj komentarz