Moduł dla biur księgowych

Utworzono: 2014-06-04
Ostatnia aktualizacja: 2018-10-29
Liczba odwiedzin posta: 5322

Fakturownia posiada moduł dla biur księgowych, który umożliwia zarządzanie klientami biura księgowego. Biuro księgowe może zakładać darmowe konta swoim klientom i szybko pobierać dane z tych kont. Moduł ten może włączyć Operator w menu Ustawienia konta > Inne > Moduł dla biur księgowych.Po włączeniu tej opcji na głównej stronie systemu pojawią się dodatkowe przyciski: "Dodaj nową firmę" oraz "Obsługiwane firmy".Dzięki temu biuro księgowe ma dostęp do wszystkich swoich klientów i może dodawać nowych. 

Dzięki temu modułowi Biura Księgowe mogą szybciej i łatwiej obsługiwać swoich klientów. Klienci większość dokumentów mogą wprowadzać samodzielnie, a dzięki opcji eksportu z Fakturowni do popularnych programów księgowych można szybko i bezbłędnie zaimportować dane do własnego programu księgowego.

Jeżeli klient, który korzysta już z systemu Fakturownia chce być obsługiwany przez konkretne biuro rachunkowe - może w menu USTAWIENIA > USTAWIENIA KONTA > ( menu z prawej strony) konfiguracja > użytkownicy i uprawnienia, w polu "Biuro księgowe, które ma dostęp do systemu" wpisać prefiks adresu swojego biura rachunkowego:
Pozostaje już tylko wejść w zakładkę Ustawienia> Użytkownicy  i skorzystać z opcji Dodaj Użytkownika. 

Do systemu należy dodać adres e-mail Księgowego, który będzie obsługiwał firmę. >> Na tej stronie Twoi klienci znajdą podpowiedź jak podpiąć swoje konto dla obsługi przez Twoje biuro księgowe  http://pomoc.fakturownia.pl/629769-Latwiejsza-wspolpraca-z-Twoim-biurem-ksiegowym >>Powrót


Komentarze

Avatar sugester medium
Łukasz Kuba
Niestety opcji tej nie można zaznaczyć

2018-04-26 21:56

Zgłoś naruszenie zasad

piotr.wajs
piotr.wajs
Odpowiedź główna   Witam,
opcja ta jest możliwa do zaznaczenia jedynie przez operatora serwisu.
Rozumiem, że chciałby ja Pan przetestować? Proszę o informację w korespondencji prywatnej na info@fakturownia.pl.
Pozdrawiam,
Piotr

2018-04-27 07:30

Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarz