Bezpieczeństwo w Fakturowni dzięki dwóm rodzajom dwustopniowej weryfikacji

Utworzono: 2022-04-07
Ostatnia aktualizacja: 2023-10-18
Liczba odwiedzin posta: 2709

Logowanie standardowe polega na podaniu swojego loginu i hasła w celu zalogowania się na dane konto. W Fakturowni korzystasz pewnie właśnie z niego - logujesz się, podając jedynie swój login oraz wcześniej stworzone przez siebie hasło, a następnie od razu przechodzisz do systemu.

Istnieje jednak również logowanie dwuetapowe - nieco bardziej skomplikowane, ale przy tym bezpieczniejsze rozwiązanie. Różni się od pierwszego obecnością dodatkowej operacji polegającej na podaniu podczas logowania specjalnego kodu potwierdzającego tożsamość Użytkownika.

Właśnie ten rodzaj logowania został wprowadzony przez Fakturownię w trosce o bezpieczeństwo wszystkich Użytkowników. Każdy z nich może od teraz skorzystać z jednego spośród dwóch rodzajów dwustopniowego logowania - dwuetapowej weryfikacji poprzez e-mail lub tej możliwej dzięki aplikacji Google Authenticator. Dzięki nim żadna osoba niemająca dostępu do Twojej skrzynki e-mailowej ani żadnego z Twoich urządzeń mobilnych nie będzie mieć tym samym możliwości zalogowania się na Twoje konto w Fakturowni. 

A Ty - wolisz opcję dwustopniowej weryfikacji poprzez e-mail czy aplikację na urządzenie mobilne? Dokonaj wyboru najdogodniejszego dla Ciebie rozwiązania i nie martw się więcej o bezpieczeństwo swoich danych!
 
  1. Logowanie dwustopniowe - weryfikacja e-mailowa - gwarancja bezpiecznego korzystania z Fakturowni
  2. Logowanie dwustopniowe - aplikacja Google Authenticator - gwarancja bezpiecznego korzystania z Fakturowni


Powrót


Dodaj komentarz