Integracja sprzedaży w Allegro

Utworzono: 2013-05-27
Ostatnia aktualizacja: 2016-03-25
Liczba odwiedzin posta: 9320

Jeśli sprzedajesz produkty na Allegro, możesz zintegrować swoja sprzedaż z kontem na Fakturownia.pl. Nowy Manager Allegro umożliwia wygenerowanie danych ze zrealizowanych operacji w Allegro w postaci pliku XML. Instrukcja, jak to zrobić znajduje się pod adresem: http://ms.allegro.pl/pomoc/eksport-danych-o-transakcjach-ID954.html

Otrzymane dane można zaimportować do Fakturowni i szybko wygenerować faktury dla kontrahentów.

Aby dokonać takiego importu, należy najechać na menu Ustawienia, wybrać podmenu import, następnie kliknąć przycisk importuj dane  i z pola wyboru wybrać sprzedaż na Allegro.

Takie rozwiązanie polecamy wszystkim, chcącym zaoszczędzić czas i pieniądze - ponieważ integracja z Fakturownią umożliwi szybkie i automatyczne wystawienie dokumentów księgowych i przesłanie ich do klientów. Jeśli jeszcze nie masz konta na Fakturownia.pl > zarejestruj się

Co zrobić w momencie, gdy mamy kilka działów/firm na koncie w Fakturowni, a sprzedaż z Allegro chcemy przyporządkować jednemu z nich?

W takim wypadku przed importowaniem danych z Allegro, należy najpierw ustawić dział/firmę jako głównywchodząc w zakładkę Ustawienia> Dane firmy.


Następnie edytować wybrany dział i wybrać okienko Główny.


Po wybraniu działu możemy rozpocząć import. Powrót


Dodaj komentarz