Jak mogę wszystkie dane zrzucić na swój dysk, w jakim będą formacie?

Utworzono: 2012-01-09
Ostatnia aktualizacja: 2023-08-21
Liczba odwiedzin posta: 7093

Wszystkie dane, które wprowadzasz do Fakturowni, obejmujące informacje transakcyjne, a także informacje o klientach, produktach i płatnościach mogą zostać wyeksportowane z systemu.
Dostęp do opcji eksportu odnajdziesz w prawym górnym rogu okna z listą danych, po przejściu do wybranej zakładki w górnym menu systemu (na przykład Przychody):Fakturownia oferuje eksport danych w wielu formatach, a listę dostępnych rozszerzeń możesz sprawdzić po rozwinięciu listy Eksport / Wydruki:Poniżej prezentujemy przykładowe instrukcje wykonania eksportów danych z systemu Fakturownia:


Fakturownia oferuje również szeroki zakres raportów, które mogą zostać wyeksportowane z systemu.
Z listą raportów zapoznasz się w zakładce Raporty oraz w tej instrukcji.


Powrót


Komentarze

Avatar sugester medium
Krzysztof
Witam. Czy mogę wszystkie faktury pobrać na dysk lokalny np w pdf? Jak ominąć ograniczenie systemu?

2019-10-20 11:42


Kacper_Seta
Kacper_Seta
Odpowiedź główna   Dzień dobry,
dostępne sposoby eksportu faktur podane są po kliknięciu w przycisk "Eksport / Wydruki" w prawym górnym rogu w zakładce "Przychody" lub "Wydatki".

Do 100 faktur w jednym pliku PDF można pobrać za pomocą opcji "Pobierz faktury w jednym pliku PDF". Po kliknięciu tej opcji i potwierdzeniu operacji, należy poczekać aż system wygeneruje plik PDF ze wszystkimi wyszukanymi fakturami, a następnie kliknąć przycisk "Pobierz". Obecnie nie ma możliwości pobrania większej liczby faktur w jednym pliku PDF. Aby pobrać 100 faktur w jednym pliku należy zmienić ilość faktur wyświetlanych na stronie, klikając w ikonę zębatki w prawym górnym rogu -> "Dostosuj wyświetlanie kolumn", zmieniając rubrykę "Liczba faktur na stronie" na opcję "100" i zapisując zmiany. Link do bazy wiedzy: https://pomoc.fakturownia.pl/1575723-Dostosowanie-wyswietlania-kolumn. Wtedy przy większej liczbie dokumentów należy pobrać dokumenty w plikach po 100 faktur z każdej ze stron.

Większą ilość dokumentów można pobrać poprzez opcję "Eksport do XLS (z pozycjami faktur)".

Pozdrawiam,
Kacper Seta

2019-10-21 16:20


Dodaj komentarz