Grupowanie kwartalne

Utworzono: 2014-04-25
Ostatnia aktualizacja: 2021-07-06
Liczba odwiedzin posta: 4161

Dotychczas można było wyświetlać raporty (np. przychody) dzienne, tygodniowe, miesięczne lub roczne. Teraz dodaliśmy możliwość grupowania kwartalnego.

Aby sprawdzić działanie nowego grupowania, wystarczy wejść w menu Raporty > Wykresy i zmienić pole Grupowanie na Kwartał, warto też zmienić pole Data od na np. początek ubiegłego roku, wtedy zostanie wyświetlony wykres przychodów i wydatków za ostatnie kwartały.Powrót


Komentarze

Avatar sugester medium
Mateusz Jamrozy
Witam, byłoby super gdyby w raportach nie trzeba było za każdym razem zmieniać grupowania z miesięcznego na np. kwartalne, bo jeżeli rozliczamy się kwartalnie to interesuje nas właśnie takie zestawienie. Data od kiedy ma być generowany raport też mogła by się nie zmieniać po pierwszym jej określeniu. Pozdrawiam :)

2017-07-04 12:01


piotr.wajs
piotr.wajs
Odpowiedź główna   Dzień dobry,
w systemie mamy możliwość określenia okresów rozliczeń dla raportów księgowych. Funkcja jest dostępna w zakładce Ustawienia>Ustawienia konta> Konfiguracja> Księgowość online> Okresy rozliczeń.
W przypadku daty generowania raportu w systemie jest wskazana zawsze dana bieżąca, którą można dostosować. Proszę o wytłumaczenie, w jakim celu system miałby zapamiętywać datę tworzenia raportów z poprzednich miesięcy? Czy może jednak przy ustawieniu daty jednego z raportów? Data miałaby być zapamiętana w drugim raporcie?
Pozdrawiam,
Piotr

2021-07-06 10:36


Dodaj komentarz